אמנת השירות 

חברת מרכבים טכנולוגיות תחבורה בע"מ, הינה החברה המובילה בארץ בייצור אוטובוסים ואמצעי היסעים אחרים.
לחברה מרכז שרות ונותני שרות תחזוקה ותיקונים בכל רחבי הארץ, החברה, עובדיה מנהליה והגורמים המורשים מטעמה לרבות נותני  השרות, מתחייבים באמנה זו להעניק לחוג לקוחותיה את השרות הראוי ברמה המקצועית והאיכותית ולשביעות רצון מרבית של לקוחותיה.
אנו מתחייבים באמנה זו לפעול בנחישות ולעמוד ביעדי השרות למען שביעות רצון המלאה של הלקוחות:
 1. זמינות: מענה מהיר וללא המתנות ממושכות לכל פניה אלינו בכל אמצעי התקשרות.
 2. טיפול מהיר: עם הגעת הלקוח למרכז השרות, יטופל תוך פרק זמן קצר ביותר וללא המתנות ממושכות.
 3. נוחות הלקוח: במשך קבלת השרות יקבל הלקוח תנאי המתנה נוחים ורגועים בחדר המתנה ממוזג עם כיבוד קל ומשקאות ובאווירה נינוחה.
 4. יעילות השרות: המטרה להביא לזמן שהות מינימלית במח' שרות, דרך עבודה מהירה ויעילה.
 5. אמינות: כל הסכם ו/או הצעת מחיר לתכולת עבודה תכובד במלואה, אנו נעמוד בהבטחות שניתנו ללקוח אם זה בתכולת השרות, וזמן השרות
 6. יחס אישי והקשבה: אנו מתייחסים ברמה אישית  לכל לקוח ומתן תחושת ביטחון והרגשה ביתית.
 7. בטחון ללקוח: אנו מתחייבים למתן פתרונות מיטביים לכל תקלה או בעיה והקנית ביטחון ללקוח במתן פתרון לכל תקלה.
 8. נגישות: מובטח ללקוח מתן שרות בכל חלקי הארץ באמצעות מוסכי שרות מורשים מטעם מרכבים. או באמצעות ניידות שרות זמינות.
 9. איכות השרות: אנו מתחייבים במתן שרות ע"י בעלי מקצוע מקצוענים ביותר וברמה הגבוהה ושימוש בחומרים ובחלקים המקוריים והאיכותיים ביותר.
 10. בטיחות: החברה מקיימת את כל כללי הבטיחות בעבודה עבור עובדיה ועבור מבקריה במתחם מרכז השרות ועומדת בכל כללי הבטיחות הקפדניים ביותר, למען שלום עובדיה והלקוחות מקבלי השרות שבאים בשעריה, תוחמת את סביבת העבודה ומשתמשת בציוד הנדרש כאמצעי בטיחות.
 11. מחיר הוגן: אנו מבטיחים רמות מחירים הוגנים ותחרותיים במתן שרות, מחירים אשר הולמים את תכולת העבודה הניתנת במקצועיות ובאיכות גבוהה
 12. סיוע ללקוח במתן פתרונות: אנו מבטיחים במתן סיוע לפתרונות לבעיות שהן מעבר למחוייב והשקעה במאמצים בהשגת פתרונות מועדפים ללקוח.
 13. תלונות לקוח: אנו קשובים קשב רב לכל תלונה במידה ותהא כזו, לאיכות התיקון, יחס אישי והתנהגות לא הולמת של צוות השרות ,מחירים או כל תלונה אחרת. המטרה להגיע להבנות ולהביא את הלקוח לשביעות רצון מלאה.
 14. שקיפות: אנו מתחייבים לנהוג בשקיפות המלאה אל מול הלקוח בכל הקשור למהות התיקון, תכולת העבודה, מחיר התיקון, אופן התשלום.